«ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ – OLYMPIC MOVE UA» 2018

16 лист. 2018
У приміщенні спортивної зали Чернігівської дитячої юнацької спортивної школи 15 листопада 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя». Метою змагань, які проводяться щороку, є активізації спортивно-патріотичного виховання, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності, виховання підростаючого покоління на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них культури здоров’я, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

У Заході брали участь 116 учасників збірних команд 9 закладів загальної середньої освіти: Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ст., Ільїнський НВК, Просторівська ЗОШ І-ІІІ ст., Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст., ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст., Хмельницький НВК, філії Стульневський НВК та Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст.

Програма спортивно-масового заходу включала в себе  2 етапи: спортивну гру та комбіновану естафету. У спортивній грі «Волейбол» перемогу здобули представники команд Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. та філія Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст., Просторівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Хмельницький НВК отримали ІІ м., ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. та філія Стульневський НВК посіли почесне ІІІ м. Змагання проводилися за олімпійською системою. У комбінованій естафеті, під час якої діти на швидкість проходили встановлені дистанції, використовуючи різноманітний спортивний інвентар, з таких етапів: гладкий біг по означеній дистанції з максимальною швидкістю, ведення баскетбольного м’яча, біг по віражу, «тунель», «драбина», «підлаз» призові місця посіли юні спортсмени з Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Хмельницького НВК – І м., Просторівська ЗОШ І-ІІІ ст. та філія Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст. посіли ІІ м., Чернігівська ЗОШ  І-ІІІ ст. та філія Стульневський НВК вибороли ІІІ м.

У командному заліку районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя» серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів перше місце та можливість представляти Чернігівку на зональних змаганнях у м. Бердянськ, яке відбудеться 7 грудня 2018 року завоювали спортсмени Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., другу сходинку пошани посіли юні спортсмени Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. на трете місце потрапила активна команда ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. Серед ЗЗСО І-ІІ ступенів переможцями стали «лелеченята» філії Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст., ІІ м. здобула команда Хмельницького НВК та почесне ІІІ м. отримали учасники філії Стульневський НВК.

Переможців та призерів змагань нагороджено почесними грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради.

ПРОТОКОЛ "Олімпійське лелеченя" >>>

Анна Момот, методист МК