Конкурси

27 лист. 2018

Конкурс для учнів 1-11 класів "Екологічна грамотність"

Конкурс «Екологічна грамотність» допоможе перевірити знання, а екоакція навчить використовувати їх на практиці та проявляти ініціативу. Систематична робота дітей над порятунком пташок в різних населених пунктах України – це не лише можливість допомогти пернатим братам, а і робота над вихованням молодого покоління рятівників природи. Впродовж усієї акції за їхніми добрими справами спостерігатиме вся Україна!
22 лист. 2018

УВАГА! Конкурс від редакції журналу «ПОЧАТКОВА ШКОЛА»

Учні кожного класу час від часу роблять якісь добрі справи. Хтось чинить добро сам. Окрім того, навколо нас завжди досить людей, здатних на гарні вчинки (скажімо, меценати і спонсори шкіл та окремих класів). Отож, редакція журналу «ПОЧАТКОВА ШКОЛА» пропонує розповісти про якийсь добрий вчинок.
5 вер. 2018

УВАГА! Конкурс для учнів 1-4 класів

На основі проектів, які входять до нового Державного стандарту початкової освіти, командою «Всеосвіти» створено конкурс, присвячений початку нового навчального року для початкової ланки «Безпечна дорога до школи»
6 черв. 2018

Фестиваль-огляд віртуальних бібліотечних виставок

З 24 травня до 30 жовтня 2018 року з метою популяризації книги і читання серед користувачів бібліотек; розвитком професійних здібностей бібліотечних працівників, активізацією та стимулюванням їхньої творчої ініціативи; підвищенням рівня читацької та ІТ-компетентностей бібліотекарів закладів освіти проводиться фестиваль-огляд віртуальних бібліотечних виставок сучасної української літератури "Книги, які читаю Я …" (поради фахівця).
19 квіт. 2018

Інститут "Ткума" оголошує проведення XV Міжнародного конкурсу творчих робіт

21 лют. 2018

Подорож Математики у світ Мистецтва

Учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти запрошуються у цікаву подорож світом Мистецтв разом з царицею наук Математикою. Подорож розпочнеться 26 лютого 2018 року Подорожувати можна командами або самостійно.
21 лют. 2018

Конкурс авторської поезії та прози "Я - за єдину Україну!"

З 01 по 28 лютого проводиться відбірковий районний етап конкурсу "Я - за Україну!". Роботи для розгляду подаються до 26 лютого.
29 січ. 2018

VІІІ Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Нагадуємо, що до 09 лютого 2018 року триває реєстрація учасників VІІІ Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.