Знай і люби свій край

2 квіт. 2018
У період із 1 по 20 березня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області та Чернігівським БДЮТ проведено районний етап виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Заявки на участь у конкурсі-виставці були подані від 13 закладів освіти району та одного закладу позашкільної освіти  Чернігівського БДЮТ (всього: 203 роботи; у минулому році – 248 робіт): опорний навчально-виховний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М.Темника – 40 робіт;  Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. -  15 робіт; Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 38 роботи; Новополтавська ЗОШ І-ІІІ ст. – 10 робіт; Просторівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 10 робіт; Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ст. – 14 робіт; філія ОНВЗ Стульневський НВК – 6 робіт; Хмельницький НВК – 17 робіт; Ільїнський НВК – 7 робіт, Владівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 15 робіт, Новомихайлівський НВК – 4 роботи; Довгинський НВК – 8 робіт, філія ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст. – 7; Чернігівський БДЮТ 12 – робіт.

На виставці представлено вишиті картини, витинанки, оригамі, роботи із природного матеріалу, бісеру та інше.

На підставі рішення журі районного етапу конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», було визначено І, ІІ та ІІІ місця серед учасників виставки.

Найкращих 25 робіт відібрано на обласний етап конкурсу. Це роботи із Богданівської, Новополтавської, Чернігівської, Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ільїнського, Довгинського і Хмельницького НВК. Серед вчителів, що підготували переможців: Скригун Л.Л., Курленкова В.А., Тимчук О.М., Лубінець С.А., Зінченко Ю.В., Татаріна О.Г., Кротова Т.В., Несторенко О.О., Залужна О.П., Касаткіна В.Ю., Ніколаїшина А.В., Чечет Н.В., Кузьменко А.Ю., Колода О.О.

Серед учнів-переможців районного етапу конкурсу:

• Іванова Ольга, Ємцева Поліна, Паламарчук Анастасія, Степаненко Нікіта, Королькевич Анна,Філіпов Сергій, Суровегіна Валерія, Гуменюк Поліна, Кротов Ярослав, Мендела Лілія, Кардаш Тетяна (Богданівська ЗОШ);
  • Лоцман Анастасія, Руснак Аліна, Степаненко Сергій (Новополтавська ЗОШ);
  • Дем’яненко Анжела (Довгинський НВК); Нестеренко Дар’я, Єгоркіна Карина (Ільїнський НВК); Іщенко Анастасія (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); Круть Софія (Просторівська ЗОШ); Кочубей Єлизавета (Хмельницький НВК).

Наказ відділу освіти, молоді та спорту № 101 від 20.03.2018"Про підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Світлана Школяренко, директор БДЮТ