УВАГА! Конкурс для учнів 1-4 класів

5 вер. 2018
На основі проектів, які входять до нового Державного стандарту початкової освіти, командою «Всеосвіти» створено конкурс, присвячений початку нового навчального року для початкової ланки «Безпечна дорога до школи»

Кожний учасник зможе не лише перевірити власні знання з Правил дорожнього руху та навчитися орієнтуватися на шляху від школи додому, але й дізнатись іншу важливу інформацію завдяки Роботі над помилками, яка автоматично проводиться після внесення всіх відповідей. Конкурс складається з блоків тематичних питань, які охоплюють вміння орієнтуватися на вулиці за допомогою дорожніх знаків, а також систему правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.

Участь в конкурсі допоможе вчителям створити оригінальну програму виховної години та провести корисний для ознайомлення позакласний захід. Батьки зможуть впевнитись, чи достатньо їхня дитина знає Правила дорожнього руху, чи ознайомлена з перешкодами на шляху від школи додому і наскільки швидко знаходить відповіді на питання, від яких залежить безпека у реальному житті.

Кожний учасник конкурсу отримає захопливі дизайнерські подарунки:

• яскраву та оригінальну розробку «Автомобіль Всеосвіта»,
  • корисну пам’ятку щодо найнеобхідніших дорожніх знаків,
  • унікальну схематичну карту «Безпечна дорога до школи», за допомогою якої учень зможе прокласти свій безпечний маршрут від дому до навчального закладу.