Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

11 груд. 2018
Цієї суботи у Запоріжжі відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, в якому традиційно взяли участь й учні закладів загальної середньої освіти Чернігівської ОТГ

Ними стали: Романчук Тетяна, учениця 7 класу Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Романчук Г.З.), Паламарчук Анастасія, учениця 8 класу Богданівської ЗОШ (вч. Бистрицька Н.А.) та Ковдря Анастасія, випускниця Верхньотокмацької ЗОШ (вч. Делігіозова Н.А.).
Дівчата не "випадкові пташки" на мовно-літературних конкурсах, а постійні призерки районного рівня. Цього року їм випала нагода спробувати свої знання й на обласному етапі. Радіємо їхнім перемогам, дякуємо вчителям, які підготували юних моволюбок:
  • Романчук Тетяна, - ІІІ місце та запрошення на ІV Всеукраїнський етап;
  • Паламарчук Анастасія - ІV місце