Районний етап учнівських олімпіад. Підсумки

18 груд. 2018
Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради від 30.10.2018 №255 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р. та підготовку до ІІІ (обласного) етапу" у період з 12.11.2018 по 11.12.2018 р. проведено олімпіади із базових дисциплін, які виявили рівень знань інтелектуально обдарованих і талановитих учнів, результативність педагогічної та управлінської діяльності педагогічних колективів із зазначеного напрямку.

На ІІ (районний) етап учнівських олімпіад 2018/2019 н.р. було запрошено   319 учасників. В олімпіадах брали участь 195 учнів: 75 школярів із селищних шкіл та 120 – із сільських.  Найчисельнішою була явка учнів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівської ЗОШ ім. А.М. Темника, Богданівської школи.

Найбільшою була явка учнів на олімпіади  з української мови та літератури (22 учні), історії (19 учнів), біології (18 учнів) та математики (18 учнів). Учасниками олімпіад були представники 12 загальноосвітніх закладів освіти.   Кількість переможців становить 81 (42%) від учасників (93 (40%) учнів минулого року, 94 (41%) учнів позаминулого року). З них – 23 одинадцятикласника, 13 десятикласників та 29 дев’ятикласників, 17 учнів 6-8 класів.

Найбільше призових місць на олімпіадах зайняли учні ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника (22), Богданівської ЗОШ (17), Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (12). Кількість призових місць більшості  закладів загальної середньої освіти коливається у межах від 1 (Новомихайлівський НВК) до 9 (Верхньотокмацька ЗОШ). Найбільш результативно виступили команди учнів Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (68% учнів, які взяли участь в олімпіадах – призери), ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника (65%), Верхньотокмацької ЗОШ (64% призерів), Довгинського НВК (50%).

Попереду обласний етап, у якому візьмуть участь (за попередніми підрахунками) 32 учні з 8 закладів загальної середньої освіти. Підкорювати нові горизонти юним інтелектуалам доведеться вже з початку січня і до кінця лютого (саме стільки триватиме орієнтовно обласний етап).  Вдалих поїздок за погожої днини та очікуваних завдань з легкими розв’язками!

Любов Єременко, методист МК