Новорічне свято

26 груд. 2018
Сьогодні, 26 грудня, відбувся святковий новорічний захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, організатором якого традиційно став відділ освіти, молоді та спорту. Талановиті та активні учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка гостинно прийняла запрошених, підготували театралізоване дійство та привітали гостей.

На сцені – справжнє мистецтво пісні і танцю, цікава казкова феєрія. На святі були присутні гості: Веремій Людмила Сергіївна – заступник селищного голови Чернігівської селищної ради, Степаненко Наталія Миколаївна – заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації, Житарюк Наталія Миколаївна – начальник служби у справах дітей Чернігівської районної державної адміністрації, Куц Лариса Анатоліївна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради.  Посмішки, оплески, захват у дитячих очах, гарний настрій всіх присутніх саме те, що панувало у святково вбраному залі.

На завершення святкового дійства 83 дитини-сироти отримали солодкі подарунки, придбані за рахунок програми Чернігівської ОТГ. Їх дітлахам урочисто вручила начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Куц Лариса Анатоліївна. Не могла залишити без уваги   маленьких гостей й служба у справах дітей Чернігівської районної адміністрації. Смачні солодкі подарунки з привітаннями також були отримані дітками від Житарюк Наталії Миколаївни.

Свято пройшло на позитиві! Ще раз дякуємо учням школи Надія за подаровану новорічну казку!

Катерина Бурмагіна, методист МК