МАН до Києва доведе

22 лют. 2018
18 лютого 2018 року у м. Запоріжжя (на базі ЗНУ) пройшов ІІ очний тур ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (очний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт). У захисті робіт взяли участь 11 школярів Чернігівського району. За результатами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт четверо учнів посіли призові місця, двоє із яких направлені на Всеукраїнський етап конкурсу-захисту у м. Київ.

Вітаємо переможців:

Безверхней Анастасію, ученицю 11 класу Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Єфіменко В.В., вчитель Довгинського НВК) – І місце. Учениця з науковим керівником направляється  на Всеукраїнський етап у м. Київ
Галич Анастасію, ученицю 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Савченко В.О.) – ІІ місце. Учениця з науковим керівником також направляється  на Всеукраїнський етап у м. Київ.
Солод Анастасію, ученицю 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Носенко О.О.) – ІІІ місце;
Ковдрю Ангеліну, ученицю 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Носенко О.О.) – ІІІ місце;

А також:

• Кучер Дар’ю, ученицю 9 класу ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Божко А.А.) – 4 місце;
  • Богдан Юлію, ученицю 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Судак І.Ф.) – 4 місце;
  • Кононихіну Діану, ученицю 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Волошина Н.Д.) – 4 місце;
  • Колоду Аліну, ученицю 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Макаренко Ю.А.) – 4 місце;
  • Байда Каріна, ученицю 8 класу Довгинського НВК(керівник Єфіменко В.В.) – 4 місце;
  • Полякова Олександра,  учня 8 класу Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів(керівник Єфіменко В.В.) – 4 місце.
  • Прокопенка Івана, учня 11 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Мормиль В.Г.) – 5 місце;

Супроводжували учнів Савченко В.О., вчитель Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Божко А.А., вчитель ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Єфіменко В.В., вчитель Довгинського НВК.

Світлана Школяренко, директор БДЮТ

Наказ відділу освіти, молоді та спорту від 21.02.2018 № 79 "Про підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році"