Районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

12 квіт. 2018
З метою забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження життя та здоров’я людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності 11 квітня на базі Чернігівського РЦКД та Чернігівської ДЮСШ відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У Фестивалі взяли участь знавці правил безпеки з 12 закладів загальної середньої освіти району.

Юні рятівники-пожежні змагалися  у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами» та «Безпечна прогулянка», яка складалася з конкурсів: «Рятування потопаючого», «Гриби, ягоди», «Медичний», «Рятувальна мотузка».

Привітав учасників Фестивалю  начальник 5-ДПРП Чернігівського районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області, капітан служби ЦЗ Синиця Роман Олександрович.

У процесі підготовки та проведення Фестивалю школярі удосконалювали правила безпечної поведінки, розширювали знання про  професії пожежно-рятувальної служби, удосконалювали навички і вміння діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, проявили особисті творчі здібності. Уся конкурсна й просвітницько-розважальна програма проводилась під пильним керівництвом ведучої Фестивалю та членів журі, очолюваного інспектором Чернігівського РС Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області Шаповаловим Владиславом Андрійовичем.

У вольовій, напруженій, навчально-агітаційній  боротьбі на Фестивалі визначено переможців: у  конкурсі «Безпечна прогулянка» першість здобула дружина юних пожежних Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Обіточненської ЗОШ. У конкурсах «Візитка» та «Домашнє завдання» раділи перемозі юні пожежні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та філія Стульневський НВК серед закладів І-ІІ ступенів. Конкурс «Плакат соціальної реклами» був дуже напруженим, члени журі визнали  переможцями учасників фестивалю Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та філії Чернігівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

А у загальному заліку призові місця Фестивалю вибороли юні вогнеборці:

І місце – Дружина юних пожежних Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та філії Стульневський НВК;

ІІ місце – Дружина юних пожежних ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М.Темника та філії Чернігівська ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІІ місце - Дружина юних пожежних Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Обіточненської ЗОШ.

Перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» вболівальники віддали юним пожежним з Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Призери Фестивалю, переможці конкурсів та команди-номінанти знавців правил безпеки нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради. А нагородою для вболівальників, гостей, членів журі та самих учасників Фестивалю під час робочої паузи стала прекрасна концертна програма юних артистів Ярошенко Аріни та Копильова Олександра з Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Самури Артура,Величка Богдана з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ірина Галько, методист МК

Фото: Інна Носко, Володимир Пенежко