3 жовт. 2018

Вітаємо лауреата обласної педагогічної премії

Щиро вітаємо Веремія Віталія Станіславовича, вчителя трудового навчання Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який цьогоріч став лауреатом обласної педагогічної премії.
7 вер. 2018

День фізичної культури та спорту

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. В цей день ми обертаємо погляд назад, на те, що зроблено, підводимо підсумки своєї роботи і звичайно будуємо плани на майбутнє.
31 серп. 2018

Зі святом! З Днем знань!

Колектив відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради щиро вітає вас зі святом.
31 серп. 2018

Матеріали для роботи з першокласниками в адаптаційний період

Міністерство освіти і науки забезпечило вчителів перших класів навчально-методичними матеріалами для роботи з першокласниками в адаптаційний період
30 серп. 2018

Серпнева нарада керівників ЗЗСО та ЗДО

30 серпня відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти. Працівників освіти гостинно запросила до себе Полулях Т.М., директор Новомихайлівського НВК
16 серп. 2018

Набори LEGO «6 цеглинок» для першокласників

Вже 1 вересня 2018 року першокласники Чернігівської громади отримають для навчання в школі набори LEGO
4 черв. 2018

35-річний ювілей "Посмішки"

01 червня 2018 року відзначив 35-річний ювілей комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Посмішка» Чернігівської селищної ради. Свій ювілей працівники та вихованці святкували у районному центрі культури та дозвілля.
1 черв. 2018

Районне свято «Країна Дитинства»

01 червня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради спільно з відділом культури та туризму та Районним центром культури та дозвілля проведено районне свято «Країна Дитинства», приурочене до Всесвітнього Дня захисту дітей.
31 трав. 2018

Семінар-нарада "Організація оздоровлення в умовах дошкільного навчального закладу "

29 травня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради проведено семінар-нараду для завідувачів закладами дошкільної освіти. Розглянуто питання щодо підготовки та організації літнього оздоровчого періоду в умовах дошкільного навчального закладу за участю Оверченко В.І. - фельдшера санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чернігівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.
18 трав. 2018

Cемінар для керівників районних методичних об’єднань ЗЗСО

Сьогодні відбувся семінар для керівників методичних об'єднань. Вчителі закладів освіти згрупувались у понад двадцять методичних спільнот та плідно і творчо працювали протягом навчального року.