7 лют. 2018

Опорний навчальний заклад отримав сучасні інтекрактивні комплекси

Опорний навчально-виховний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника став одним із шести закладів загальної середньої освіти області, який вчора отримав сертифікат на два інтерактивні програмно-апаратні комплекси.
6 лют. 2018

Sap terra повернулась із перемогою. Вітаємо!

03 лютого у Харкові відбувся відбірковий турнір з робототехніки First Lego Leagui. У змаганнях брали участь 18 команд серед яких і команда учнів Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Sap terra.
6 лют. 2018

Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва

19-21 лютого у м.Запоріжжя відбудеться Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"
26 січ. 2018

День безпечного Інтернету 2018

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.
25 січ. 2018

Увага!

ДО ЗАКІНЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО ЗАЛИШИЛОСЬ 7 ДНІВ
24 січ. 2018

Підготовка вчителів 1-х класів розпочнеться у лютому

У лютому 2018 року в Україні розпочнеться підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
20 січ. 2018

Маємо результати обласних олімпіад

З 13 січня 2018 року стартував ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. За підсумками кількох з них маємо гарні результати та переможців.
15 січ. 2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

З 13 січня розпочинається ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, у якому візьмуть участь 40 школярів із 9 навчальних закладів району.
15 січ. 2018

Вітаємо переможців

Золоті руки трудовиків нашого району отримали три срібні нагороди на обласному етапі олімпіади, яка відбувалася 13-14 січня у Запоріжжі.
13 січ. 2018

Реєстрація на онлайн-курс для вчителів початкової школи

УВАГА! На сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.