22 лют. 2018

МАН до Києва доведе

18 лютого 2018 року у м. Запоріжжя (на базі ЗНУ) пройшов ІІ очний тур ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (очний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт). У захисті робіт взяли участь 11 школярів Чернігівського району. За результатами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт четверо учнів посіли призові місця, двоє із яких направлені на Всеукраїнський етап конкурсу-захисту у м. Київ.
20 лют. 2018

Cемінар-практикум для вихователів ДНЗ

16 лютого 2018 року на базі комунального дошкільного навчального закладу ясел-садка «Сонечко» Чернігівської селищної ради проведено семінар-практикум «Розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей шляхом впровадження педагогічної технології «Палички Кюїзенера».
19 лют. 2018

XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

17 лютого у Запоріжжі наші "моволюбки" Ємцева Поліна (Богданівська ЗОШ) та Романчук Альбіна (Новополтавська ЗОШ) взяли участь у фінальному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Шкільний, районний, обласний і, нарешті, Всеукраїнський етап - всі сходинки мовного олімпу подолані, залишилось чекати результатів.
16 лют. 2018

Свято українського короваю в Просторівській школі

В Просторівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов чудовий емоційний захід «Коровай мій, коровай». З роду в рід народ наш виховує своїх дітей у пошані до хліба, прищеплює дітям поняття, що хліб – святий. Велика робота в цьому напрямку проводиться і в Просторівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
15 лют. 2018

Методичне об'єднання вчителів географії

13 лютого 2018 року на базі Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з теми "Компетентність вчителя та учня при вивченні географії", на який завітали 8 учасників з району. Засідання складалося з двох блоків, практичний майстерно очолила Оксана Миколаївна Щербина, презентуючи майстер-клас для колег у 7 класі з теми: "Води суходолу Північної Америки".
12 лют. 2018

Олімпіада з української мови та літератури

Отримавши перемогу на минулорічному ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, цьогорічному обласному етапі конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика, вона підтвердила свої знання і на олімпіаді, яка відбулася 4 лютого у Запоріжжі.
8 лют. 2018

Найкращі волейболісти району

Емоційна, напружена, цікава, спортивна гра з м'ячем, яка велично зветься «Волейбол», де змагаються дві команди на спортивному майданчику розділеному сіткою, пройшла в Чернігівському районі серед школярів закладів освіти Чернігівського району 25 січня, 1 та 7 лютого 2018 року.
8 лют. 2018

Екомарафон "Довкілля-2018"

УВАГА! З 01 березня до 25 травня 2018 року з метою масового залучення учнівської молоді до конкретних природоохоронних справ, організації просвітницької діяльності та спостережень в навколишньому середовищі, пропаганди екологічних знань оголошується Екомарафон "Довкілля-2018"
7 лют. 2018

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

28 січня 2018 року у м. Бердянськ (БДПУ) проходив І тур ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (написання контрольних робіт).
7 лют. 2018

Олімпіада з фізичної культури

Вітаємо з перемогою на обласному етапі олімпіади з фізичної культури Рекуненко Богдану, десятикласницю Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІІ місце (вчитель Фурса В.О.)