27 лист. 2018

Інтелектуальні ігри серед учнівської молоді

22 листопада учасників чемпіонату з шахів та шашок гостинно прийняла Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Змагання проводилися з метою активізації спортивно-масової роботи, патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку волі до перемоги, удосконалення навичок гри у шахи та шашки. Ця дуже корисна гра яка розвиває розумові здібності, логічне мислення, підвищує культурний рівень зібрала понад 60 учасників з 15 навчальних закладів району.
26 лист. 2018

Олімпіада з фізичної культури

24 листопада 2018 року на базі ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.М. Темника відбувся ІІ (районний) етап Обласної учнівської олімпіади з фізичної культури. У заході брали участь 11 учасників з 6 навчальних закладів.
19 лист. 2018

Семінар-практикум для педагогів ЗДО

16 лист. 2018

«ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ – OLYMPIC MOVE UA» 2018

У приміщенні спортивної зали Чернігівської дитячої юнацької спортивної школи 15 листопада 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей і підлітків «Олімпійське лелеченя». Метою змагань, які проводяться щороку, є активізації спортивно-патріотичного виховання, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності, виховання підростаючого покоління на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них культури здоров’я, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.
31 жовт. 2018

18-й радіодиктант єдності звучатиме на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо 9 листопада — у День української писемності й мови.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.
19 жовт. 2018

Козацький гарт-2018!

Щорічно протягом жовтня у два етапи проводиться Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» який має на меті формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я школярів, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу.
15 жовт. 2018

«Туристська осінь – 2018»

з 12 по 14 жовтня 2018 року на території Верхньотокмацького старостинського округу (Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів) проведено відкритий районний зліт-змагання з техніки пішохідного туризму «Туристська осінь – 2018», головний суддя Бадіон О.П.
13 жовт. 2018

Юнаки закладів загальної середньої освіти відкрили 74-ту районну спартакіаду школярів.

01-02 жовтня та 10-11 жовтня на базі стадіону (міні-футбольне поле зі штучним покриттям) Довгинського НВК відбулися перші змагання з міні-футболу в залік 74-ої районної спартакіади школярів.
10 жовт. 2018

Інструкція з діловодства у закладах загальної середньої освіти

Увага! Міністерством освіти і науки України затверджено інструкцію з діловодства у закладах загальної середньої освіти, яка набула чинності з 5 жовтня. Дана інструкція є типовою, кожен навчальний заклад розроблятиме власну на її основі.
5 жовт. 2018

Урочисто та святково вітали кращих освітян громади

Хай всі промені сонця засяють для вас, Хай всі квіти землі в вашу честь розквітають, Щоб ваш вогник великий ніколи не згас, А серця ваши втоми ніколи не знають, Вас зі святом вітаємо, учителі, Хай завзятая праця не дасть вам мороки, Щоби учні слухняні в вас були завжди, Та легкі й неповторні уроки! © http://pozdravok.ru/pozdravleniya/prazdniki/den-uchitelya/na-ukrainskom/2.htm