26 квіт. 2018

Відбулась нарада керівників

Присутні керівники закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району
25 квіт. 2018

Педагогічна гостина вчителів-філологів у Богданівці

20 квітня на базі Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося РМО вчителів української мови та літератури на тему "Підвищення професійної майстерності вчителя-словесника в умовах глобалізації інформаційного середовища".
20 квіт. 2018

Дитячі спортивні ігри «Старти надій»

Після багатьох місяців задухи в спортивних залах, діти нарешті отримали ковток свіжого спортивного повітря. 17 квітня 2018 року урочисто пройшли районні дитячі спортивні ігри «Старти надій». Юні спортсмени з десяти навчальних закладів, учні 5-7 класів, зустрілися на центральному стадіоні смт Чернігівка щоб продемонструвати свою майстерність.
19 квіт. 2018

Засідання методичного об’єднання вихователів та музичних керівників ДНЗ

16 квітня 2018 року на базі КДНЗ я/с «Посмішка» Чернігівської селищної ради проведено методичне об’єднання для вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів району на тему: «Театралізована діяльність дошкільників у ДНЗ» (керівник Рекун Л.Г. музичний керівник, вихователь-методист я/с «Посмішка»).
13 квіт. 2018

Зональні змагання з волейболу

Успішно вигравши районні змагання з волейболу команда юнаків Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Сьомик Кирило, Шевченко Андрій, Годонюк Роман, Стулень Олексій, Гуменюк Ігор, Яхно Олег, Харітонов Олексій, Галян Богдан, Михайлов Віктор, Стулень Назар) та команда дівчат Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст. (Коротич Діана, Міронович Олександра, Синяк Оксана, Пулєва Дар’я, Синяк Олена, Бросаліна Марина, Ковдря Анастасія, Грабовенко Євгенія, Єфіменко Дар’я, Плаксіна Поліна)
12 квіт. 2018

Районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

З метою забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження життя та здоров’я людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності 11 квітня на базі Чернігівського РЦКД та Чернігівської ДЮСШ відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У Фестивалі взяли участь знавці правил безпеки з 12 закладів загальної середньої освіти району.
10 квіт. 2018

Всеукраїнська науково-практична конференція

3-4 квітня 2018 року у м. Запоріжжі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект». Конференція відбулася за сприяння Благодійного фонду Порошенка, Перша леді відкрила конференцію, в якій взяли участь майже 500 освітян зі всієї країни.
6 квіт. 2018

З Великоднем!

Шановні колеги. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Воскресіння Христова!
4 квіт. 2018

Вчителі району взяли участь у спартакіаді серед працівників освіти

Незважаючи на примхи весняної погоди 30 березня 2018 року відбулась спартакіада серед працівників освіти на базі СШ № 16 м. Бердянська. Метою цих змагань було впровадження у повсякденне життя фізичної культури, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.
2 квіт. 2018

Знай і люби свій край

У період із 1 по 20 березня 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області та Чернігівським БДЮТ проведено районний етап виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».