29 бер. 2018

Районний конкурс "Методист року -2018". Підсумки

З метою виявлення та стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, поширення перспективного педагогічного досвіду з 01.03.18 по 27.03.18 в районному методичному кабінеті проходив конкурс «Методист року-2018».
22 бер. 2018

Підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

У закладах дошкільної освіти в 2017-2018 навчальному році проведено районний етап огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти району
22 бер. 2018

Про підсумки фестивалю-огляду матеріалів "Україна-рідний край"

З метою активізації освітньої роботи дошкільних навчальних закладів з патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку, виявлення і поширення перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій проведено районний фестиваль-огляд "Україна-рідний край"

Підсумки конкурсу "Космічні фантазії"

З метою розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, зацікавленості у дослідженнях Космосу, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук, у період із 01 по 24 листопада 2017 року, відділом освіти, молоді та спорту та Чернігівським БДЮТ був проведений районний етап Всеукраїнського заочного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
16 бер. 2018

Триває спартакіада школярів…

Продовжуються районні змагання у рамках проведення 73-ої Спартакіади школярів 2017-2018 навчального року З метою активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, розвитку фізичних якостей та патріотичного виховання школярів, ведення здорового способу життя учнівської молоді та популяризації й розвитку баскетболу в районі, 70 найкращих спортсменів із 8 навчальних закладів 21 лютого та 15 березня взяли участь у змаганні з баскетболу на базі Чернігівської ДЮСШ, ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. та філії Стульневський НВК.
14 бер. 2018

Інтернет-марафон!

УВАГА! Грандіозна подія цієї весни — ПОДВІЙНИЙ інтернет-марафон від ВГ "Основа"! Оберіть тему, що вас зацікавила, та станьте учасником. Також серед усіх зареєстрованих на вебінари 28-29 березня буде проведено розіграш 10 подарункових комплектів дисків серії «Електронний конструктор уроку»! Кожен комплект містить 43 диски для вчителів початкових класів, старшої школи та класних керівників.
13 бер. 2018

ЗА ТИЖДЕНЬ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

19 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відбитком штемпеля на поштовому конверті. Наполегливо радимо не зволікати з відправленням документів до регіонального центру.
7 бер. 2018

Зі святом!

Шановні жінки! Прийміть наші найщиріші вітання!
1 бер. 2018

МО вихователів та музичних керівників ДНЗ

На базі комунального дошкільного навчального закладу «Посмішка» смт Чернігівка проведено засідання районного методичного об’єднання для вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів «Театралізована діяльність як засіб розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку». Участь у методичному об’єднанні взяли вихователі та музичні керівники дошкільних закладів району, методист РМК Саєнко Т.А., логопед Саєнко С.М.
23 лют. 2018

Вітаємо колектив Ільїнського НВК з ювілеєм – 40-річчям заснування навчального закладу

Відділ освіти, молоді та спорту щиро вітає колектив та учнів Ільїнського НВК із ювілейною датою заснування навчального закладу.